To jak sedíte, poodhalí Vaši osobnost

To jak sedíte, poodhalí Vaši osobnost

Naše podvědomí nás dokáže ovlivnit v mnoha směrech. Kvůli tomu pěstujeme některé zvyky, které se nezakládají na žádném logickém propojení s jinými činnostmi. Například způsob našeho sezení závisí na tom, jakou máme povahu. Podle toho se při něm dokážeme uvolnit a odhalit o sobě více informací.

Kolena pohromadě, chodidla dál od sebe

Takovou to pozicí kopírujete tvar písmene A. Tito lidé jsou bezstarostní a neradi na sebe přebírají odpovědnost. Raději půjdou s proudem. Neradi by byli vyrušováni nějakými povinnostmi navíc. Velmi dobře se umí přizpůsobovat novým věcem.

Jsou flexibilní a rychle se učí. Udělají vše proto, aby nemuseli vyčnívat z řady a díky své píli lépe zapadly do kolektivu. Nechtějí mít na svých bedrech spoustu povinností a být lídry. Nikdy je nepřimějete k tomu, aby věci předem plánovali.

Dokážou si představit jen velmi krátkou budoucnost a vše ostatní nechávají na osudu. Raději si užívají spontánnost, náhodné překvapení a setkání s novými lidmi. Jsou nabití dobrou energií, kterou přenášejí na své okolí.

Noha přes nohu

Vůči ostatním lidem jsou obezřetní. Důvěřují zejména sami sobě a nedovolí, aby je někdo podváděl a bavil se na jejich účet. V práci jsou spíše silní individualisté. Dokážou obstát v pozici lídrů, ale někdy mají problém vyjádřit své myšlenky a posunout je k ostatním spolupracovníkům.

V soukromí i v práci těžko přijímají názory jiných. Myslí si, že by je takto mohli svést na nesprávnou cestu. Před jinými působí uzavřeně a autoritativně. Pokud najdou někoho na podobné intelektuální úrovni, ihned pookřejí a dobře se baví.

Kolena od sebe, paty zcela u sebe

Tato pozice kopírující písmeno V je bližší spíše mužům, ale není výjimkou ani u některých žen. Vyjadřuje totiž pohodlí a uvolněnost dané osoby. Tito lidé si nedělají starosti ze žádných problémů.

Berou věci tak, jak přicházejí. Pokud se jim něco nepodaří, rychle se z toho vzpamatují, postaví se na nohy a jdou dál. Úspěch jim zase nepomotá hlavu a se dokážou se držet pevně při zemi. Jsou skvělými baviči.