Brněnské Vánoce

Zažijte brněnské Vánoce jinak!

Vánoce jsou svátky, které nemá zrovna kdekdo v lásce. Jistě, rodina je opět spolu, můžeme sledovat opakující se pohádky v televizi, můžeme jíst a neomezovat se, mám prázdniny, bereme si dovolené, ale před těmito svátky je bohužel šíleně mnoho honiček. Musíme nakoupit vánoční dárky, musíme napéct vánoční cukroví a samozřejmě musíme pouklízet celý dům, protože je to zkrátka už jakási samozřejmost. Málokdo si v tomto předvánočním, nic nestíhajícím čase dokáže vymezit čas na to, aby si zašel například na trhy. Pokud letos nestíháte brněnské trhy, je to škoda, protože letos byste ty brněnské Vánoce mohli vnímat naprosto jinak.

Brno se každým rokem snaží, aby ty trhy byly něčím ojedinělé, něčím zvláštní. Neustále se snaží o to, abychom se nenudili. A to se letos tomuto městu podařilo. Na náměstí Svobody totiž dennodenně můžete zažít #brnenskevanoce jinak, a to virtuálně!

Už jste zachránili kočku z morového sloupu?

Letos se město rozhodlo, že dá návštěvníkům prostor a možnost zkusit si virtuální realitu. Přece jenom žijeme v moderním světě, máme mnoho možností a virtuální realita je něco, co jednou v životě touží vyzkoušet vážně každý. Pokud i vy toužíte tuto moderní technologii, díky které se octnete na náměstí jako hrdina, vyzkoušet, měli byste se na brněnské náměstí Svobody dostavit ve všední dny od dvou do deseti hodin večer, o víkendu pak od poledne do deseti hodin večer.

Co na vás čeká?

Tato moderní technologie si pro vás připravila zajímavé hry, kterých můžete být součástí. U žen je velice populární hra, která spočívá v tom, že budete muset zachránit kočku z morového sloupu. Pánové zase oceňují horskou dráhu, kterou se budete moct projet po virtuálním náměstí Svobody.

Samozřejmě jsou pro vás připraveny i trochu tematické hry – jednou z nich je bránění vánočního stromu před zlými sněhuláky.