Únikové hry v Brně

Už jste si zkusili únikové hry v Brně?

Brno je krásné moravské město, které nabízí skutečně mnoho zajímavých činností. Nejčastěji sem jezdíte za studiem – je to přece jedno z univerzitních měst. Kromě toho sem jezdíme za zajímavými koncerty či festivaly, kterých se nikdy nemůžeme dostatečně nabažit. Brno je však krásné a bohaté i díky svým památkám. Pokud vám však při návštěvě Brna nepřeje počasí, neměli byste z tohoto města se svěšenou hlavou odjet, ale měli byste zkusit takzvané únikové hry, které se v tomto velkém městě nacházejí.

Únikové hry jsou oblíbenou formou zábavy, která roste ve všech velkých městech. Najdeme je v Praze, ale taky v Ostravě, ovšem ty v Brně patří k těm nejlepším. Najdete jich zde skutečně mnoho – můžete si vybírat.

Co to vlastně jsou „únikové hry!?

Únikové hry jsou forma zábavy, která dostane skutečně každého. Jedná se o velice zajímavou aktivitu, při které budete zavřeni do místnosti, z níž se budete muset během časového limitu dostat ven. Útěk z místnosti však není o tom, že rozkopnete dveře, ale o tom, že musíte zapojit své logické myšlení, pokud se chcete dostat ven.

Únikové hry spočívají v tom, že musíte najít potřebné hlavolamy a rébusy, které vám po rozluštění dají klíč, který vy potřebujete.

Jaké jsou ty nejlepší únikové hry v Brně?

Pokud byste pátrali na internetu, našli byste skutečně mnoho tipů na ty nejlepší únikové hry v Brně. My jsme vám však pár nejlepších vybrali a tady jsou! Tou nejoblíbenější únikovou hrou v Brně je únikovka BrainFAQ, která se těší řadě pozitivních reakcí. Kromě toho je populární únikovka v podobě úniku z pokoje, která se jmenuje „MysteryROOM“.

Jestliže milujete vracení se do minulosti, nadchne vás úniková hra nazvaná „Stalo se 1977“. K těm populárním patří i úniková hra GOTOX či „unIQue room“. Logické myšlení budete muset uplatnit i ve hře „LOGIQ GAME“.