Perličková koupel se systémem Relaxa 300

Perličková koupel se systémem Relaxa 300

Pokud máte rádi relaxaci a chcete se po náročném dni zbavit stresu a negativního myšlení, je pro vás ideální volbou perličková koupel, kterou nabízí relaxační systém Relaxa 300 od firmy Santech. V systému Relaxa 300 jsou dodávány jak klasické obdélníkové vany v různých rozměrech, tak i vany rohové, vybere si tak i ten nejnáročnější uživatel. 

Popis modelu

Součástí systému Relaxa 300 jsou MAGIC trysky, které směšují paprsky vody se vzduchovými bublinkami. Toto jemné perlení je dokonce srovnáváno i s lázeňskou procedurou. Vzduchová lázeň je poháněna kompresorem s předhřevem vzduchu, tzn., že při lázni pociťujete příjemný ohřátý vzduch spolu s bublinkami vody. 

Pro pohodlné ovládání systému Relaxa 300 je dodáváno elektronické ovládání, pomocí kterého můžete zvyšovat nebo snižovat intenzitu masáže. 

Masážní vany se systémem Relaxa 300 mají i automatické vysušování vzduchové lázně. Po vypuštění vody z vany řídící jednotka automaticky spustí kompresor a pomocí předehřátého vzduchu dokonale vysuší zbytky vody a připraví tak vanu na další koupání. 

Základní výbava systému Relaxa 300

Součástí základní výbavy systému Relaxa 300 je relaxační masáž, perličková koupel, elektronické ovládání, relaxační trysky (jejich počet se odvíjí podle velikosti a tvaru vany), masážní program MIN/MAX, valivý program vzduchové lázně, systém ohřevu vzduchu, automatické vysušování systému, samonosný pozinkovaný rám s odhlučněním, speciální mechanická výpusť s odvodněním a sifonem. 

Chromoterapie navíc

Chromoterapie je k systému Relaxa 300 dodávána zdarma. Jedná se o barevné světlo, které má pozitivní účinky na lidskou psychiku apod. Během spuštěné chromoterapie dochází k prolínání jednotlivých odstínů barev, pokud máte ale například v oblibě zelenou, můžete pomocí jednoho stisknutí tlačítka tuto barvu zastavit. 

Co na relaxační systém Relaxa 300 říkáte? Nadchla vás jeho skvělá výbava?