stěhování

Při stěhování nezapomeňte na pojištění!

Když se člověk stěhuje do nového bytu, má plnou hlavu starostí a většinou zapomene na to základní, co by měl mít při převzetí bytu zajištěné – pojištění bytu. Kde sjednat online?

Bez nutnosti návštěvy pobočky

Nová doba, nové možnosti, kterých je škoda nevyužít. Pojištění bytu v Brně si můžete sjednat online, a to během pár minut. Čeká vás převážení těžkých krabic se všemi nezbytnými věcmi? Udělejte si kávu a odpočiňte si, projděte si v klidu vše potřebné, co k pojištění potřebujete. Víte o tom, že kvalitní pojišťovna vám k pojištění majetku nabídne také pojištění občanské odpovědnosti s limitem až 10 milionů korun zcela zdarma?

stěhování

Základní pojištění, které potřebujeme všichni

Majetkové pojištění patří mezi základ, který je vždy dobré zvolit. Vyplatí se vám ve všech nepředvídaných situacích, například když sousedovi či vám vyteče voda z pračky, když ztratíte klíče, nebo když shodíte zboží v obchodě. Samozřejmostí je také ochrana domu před požárem, bouří nebo povodní. V rámci pojištění majetku vám dobré pojišťovny zajistí také pojištění odpovědnosti zcela zdarma, takže jste kryti například i v případě, že někoho omylem zraníte při sportu.

Rychlé sjednání

Jak spočítat pojištění bytu online? Na stránkách pojišťovny stačí znát pouze jeden důležitý údaj, a to je obytná plocha vašeho bytu. Dále už jste vedeni přehlednou tabulkou, která vám vysvětluje jednotlivé pojmy, které si přejete pojistit. Není tedy nutné ztrácet čas na pobočce, vše si můžete v klidu nastudovat v pohodlí domova.

stěhování

Kam se obrátit s dotazy

V případě dotazů ohledně pojištění, uvedených pojmů, nebo poradny ohledně připojištění, je vždy dobré, pokud pojišťovna nabízí možnost kontaktovat call centrum, nebo v případě mimoúředních hodin napsat email.

Užijte si zabydlování nového domova!