nebankovní půjčky

Proč volit nebankovní půjčky a nezaměřovat se na bankovní úvěry?

Pokazil se vám v nedávné době automobil a finanční rezerva nestačí na zaplacení opravy? Nebo vám vypověděl službu spotřebič v domácnosti, který ale potřebujete ke svému každodennímu životu, bohužel nemáte peníze, které byste dali na koupi nového spotřebiče? Ať už vás postihlo něco podobného nebo chcete jen modernizovat dům, bohužel peněz není, zvažujete půjčky. Jenže na finančním trhu se dnes vyskytují dva typy půjček, a sice půjčky nebankovní a bankovní. Pro jaké se rozhodnout?

Samozřejmě obě půjčky mají svá pro i proti. Bankovní půjčky bohužel mají víc proti, než pro. Ovšem i na ně někdy dojde, jako jediné totiž mohou být ve výši i několika milionů korun. A to bohužel nebankovní úvěry neumí. Nebankovní půjčky mohou být maximálně ve výši několika tisíc korun, což je ale suma, která pokryje například zmiňované případy.

Jelikož se ale mezi námi stále vyskytují lidé, kteří mají z nebankovních půjček respekt a obavy, máme pro vás důvody, proč volit raději nebankovní půjčky při potřebě menší sumy peněz a proč se tedy tím pádem nezaměřovat na bankovní úvěry.

Důvody, proč volit nebankovní půjčky

Důvodů, proč volit nebankovní půjčky, je nespočet. Vypíchnout můžeme ušetření času. Díky nebankovních půjčkám nebudete muset trávit hodiny na pobočkách bank, naopak si užijete rychlého sjednání půjčky přes internetu. Řada půjček je totiž online.

Rychlé půjčky online navíc slibují i rychlé připsány peněz na bankovní konto, a to je vždycky příjemné zjištění. Když si totiž půjčujete, potřebujete peníze ihned, nikoli až za měsíc nebo za několik dlouhých týdnů.

Náš tip

Abyste se nemuseli brodit nabídkou nebankovních půjček, přinášíme vám jeden tip. Naším favoritem je jednoznačně půjčka Rerum, v rámci které si můžete půjčit podruhé až dvacet tisíc korun.