Navštivte brněnskou Hvězdárnu

Navštivte brněnskou Hvězdárnu!

Brno je neustále plné možností, které vám nabízí to, jak trávit dobře volný čas. Navštívit můžete řadu krásných památek, které se řadí k těm nejhezčím u nás. Řadí se mezi ně například zdejší hrad Veveří, který je naprosto oblíbený hlavně u turistů, ale také i zdejší obyvatelé si zde rádi zajdou, aby se pokochali krásou tohoto malebného, moravského města.

Nicméně Špilberk je taky oblíbený – mnohdy ještě oblíbenější než hrad Veveří. Lidé sem jezdí hlavně za krásnou vyhlídkou, která rozhodně stojí za to. Nicméně pokud byste se chtěli v Brně vydat někam s dětmi, vydejte se například do zdejšího Planetária a Hvězdárny, které se postarají o nevšední zážitek, po kterém děti tolik touží.

Poznejte tajemství života!

Mnoho dětí se chce stát například astronautem nebo například uznávaným vědcem, proto právě tento výlet je pro ně naprosto fantastický. Poznají tak svět letu do vesmíru, poznají i mikrosvět, tajemství života a taky se ponoří do světa fantazie, poodhalí budoucnost a prožijí naprosto fenomenální vědecko-fantastický příběh. To všechno za jeden jediný den – za jedno jediné odpoledne ve zdejším unikátním Planetáriu a Hvězdárně.

Jaká je zdejší hvězdárna?

Zdejší hvězdárna je naprostý unikát. Je to centrum popularizace nejrůznějších věd, dále také neživé přírody a je to samozřejmě i o astronomii. Mimo to se zde mihne i geologie a taky chemie, fyzika či matematika, kterou tu děti prostřednictvím hvězd a výpočtů mohou poznat zase z jiné stránky.

Hvězdárna Brno, která je tu společně se zdejším Planetáriem, je moderně zařízená a je to i skvělé místo nejen pro trávení volného dne s dětmi, ale také pro kulturní aktivity a jiné eventy. Konají se zde mimo to i firemní večírky nebo teambuildingy. Nejvíce toto místo však navštěvuje sama veřejnost, aniž by se zde konala nějaká velká akce. Proto je toto místo i vhodné pro reklamní kampaně nebo pro reklamní bannery.