Národní divadlo Brno

Národní divadlo Brno zahajuje svou další sezonu!

Co se týče Brna, pak se nám pod názvem tohoto města vybaví rozhodně Špilberk nebo třeba hrad Veveří. Nicméně mimo to je nutné zmínit i fakt, že pod tímto městem se vybaví i naše druhé národní divadlo – tentokrát však to brněnské. Právě to už konečně opět zahajuje svou novou sezonu po letních dlouhých prázdninách. Těšit se tak můžeme na řadu unikátních divadelních představení, která jste doposud nikde jinde neviděli. Samozřejmě znovu to bude v zastoupení těch nejlepších herců naší republiky.

Národní divadlo Brno v nedávných dnech otevřelo své zákaznické centrum, kde budete moct zakoupit lístky a informovat se o následujících vystoupeních a přestaveních.

Vše začne na Zelném trhu!

Pokud milujete operu, pak se jistě čekáte na připravované operní premiéry, které budou ve zdejším brněnském divadle k vidění. Právě ukázky z opery, na které se můžete těšit, začnou 6. září, a to na Zelném trhu. Právě tímto tak bude zahájena nová divadelní sezonu. Co se týče první premiéry, na kterou si už nyní můžete koupit lístky, pak se můžete těšit na „Pravidla slušného chování v moderní společnosti“, která bude k vidění už 15. září.

Divadelní opera se přesouvá do Reduty

Pokud byste však operní soubor hledali klasicky v budově Janáčkova divadla, pak ji tam nenajdete. Operní soubor se totiž přesouvá do Reduty, kde bude 15. září i první operní představení. Budova Janáčkova divadla totiž aktuálně prochází rekonstrukcí a opravami. Reduta však nebude hostit všechny operní vystoupení, ale také ji někdy budete moct vidět v Mahenově divadle nebo také na brněnském výstavišti.

Co se týče novinek na podzim, pak nejen, že budou ukázky právě na Zelném trhu, ale také se budete moct těšit na novou plakátovou kampaň – jelikož se bude jednat o období před volbami, pak budou tyto reklamní plakátky třeba s obyčejnými věcmi příjemná změna od hlav politiků.