zimní semestr

Započal zimní semestr v Balladine

Každý miluje nějaký sport. Většinou jsou populární outdoorové sporty, mezi něž se řadí například běh nebo turistika, ale v poslední době se k těm populárním řadí taky plavání. Málokdo však chce dělat nějaký sport pod dohledem trenéra nebo instruktora, protože přece jenom nemáte moc chuť dělat něco, co vám někdo říká. To se pak zabíjí vaše láska k danému sportu.

Pokud byste však chtěli vykonávat nějaký sport pod dohledem instruktora, pak se většinou volí takové ty klasické kroužky, mezi něž se řadí kroužky jógy, dále třeba kroužky pilates nebo velice oblíbené kroužky tance.

Do tanečních kroužků se většinou hlásí mladé dívky, které chtějí chodit do nějakého zájmového kroužku ve škole. Jenže většinou jim to rodiče nechtějí zaplatit, protože kroužky obecně šly s cenou opravdu vysoko. Neměl by se však zabíjet jejich talent a tento kroužek by se jim měl zaplatit. Hlavně tehdy, pokud je ve vašem městě tolik možností, že si můžete vybrat tu nejlevnější, jako je tomu v Brně.

V Brně však kromě typických kroužků tance jsou k dispozici i lekce tance, které můžou vykonávat i dospělí. Většinou na lekce tance chodí středoškoláci, kteří mají taneční lekce zapojené do středoškolských činností, ale taky se mohou do takových lekcí zapojit i rodiče dětí.

Naučte se tancovat do plesů!

V Brně existuje celá řada takových lekcí tance, kterých mohou dospělí využít. Jedná se například o taneční školu Balladine, která letos už zahájila svůj zimní semestr. Pokud jste se do něj přihlásili, pak můžete být spokojeni sami se sebou, jelikož do plesové sezony budete tancovat jako profesionál. Pokud jste však letošní zimní semestr prošvihli, měli byste být ve střehu, až se budou opět nabírat noví studenti.

Kde se konají lekce taneční školy Balladine?

Lekce se konají vždy v předem sjednaném čase, a to přímo v budově Balladine, to jest na Moravském náměstí 13 v Brně.