kurzy bruslení

Začátkem září začnou kurzy bruslení!

Každé město by mělo mít své jisté zákoutí pro sportovce. Přece jenom sport se stal dnes každodenním partnerem mnoha lidí, a tak právě oni touží po tom, aby jejich město nabízelo možné prostranství, v němž můžou danou oblíbenou sportovní aktivitu vykonávat. Díky tomuto velkému zájmu o sport jako takový se však naštěstí řada měst umoudřila a začíná přistavovat nová a nová střediska, která jsou určena hlavně pro sport.

V reálu se tak dočkáváme konečně nových krytých sportovišť, která jsou určeny například pro badminton nebo třeba pro tenis či squash. Díky tomu se tak tyto obvykle venkovní sporty dají hrát za každého počasí a může se tak i tento sport stát naším pravidelným koníčkem. Samozřejmě se stále zvyšuje i počet zimních stadionů nebo také venkovních hřišť, která jsou určeny hlavně pro fotbal nebo jiné podobné míčové sporty.

I Brno se činí!

V současné době se však i město Brno poměrně činí. Rozhodlo se postavit Campus, která je pro atletiky jistým zázemím. To bohužel v Brně chybělo, ale dnes je to konečně napraveno. Ostatně je nutné zmínit, že tato výstavba sice ještě nějaký ten pátek potrvá, ale už dnes je jisté, že se Campus na mezinárodní úrovni rozhodně v Brně postaví.

Nicméně Brno je město mnoha možností – hlavně těch sportovních možností. Je tu dostatek plaveckých bazénu, ale také i krytých sportovišť, která jsou určena hlavně pro kolektivní sporty. Mimo to je tu i zimní stadion, na kterém se opět začíná něco dít.

Kurzy bruslení už od pátého září!

Konečně se začne opět učit bruslit. Není to však jenom kurz pro děti, ale taky pro dospělé. Tyto kurzy probíhají až do vánočních svátků. Jedná se o kvalitní výuku, kde se budete moct nejen naučit bruslit, ale také se v bruslení zdokonalovat. Je tu hned několik výkonnostních skupin.

Kurzy pro děti jsou určeny pro ty, které už dosáhly čtyř let. Je nutné poznamenat, že konkrétně tyto kurzy probíhají ve zdejší Krasobruslařské hale.