Výstava Branky Body Brno vás vezme do historie sportu

Výstava Branky Body Brno vás vezme do historie sportu

Zajímáte se o sportovní svět? Není vám svět sportu vzdálený? Pak byste měli navštívit unikátní výstavu nazvanou Branky Body Brno, která vás doslova vtáhne do historie brněnského sportu. Jedná se opravdu o unikátní výstavu, která se koná na hradě Špilberku. Podle všeho se zároveň jedná o největší letošní výstavu, která je veřejnosti otevřená od konce letošního května. Konat se bude až do konce roku, času je tedy dost – vydejte se sem. Cílem výstavy je přiblížit široké veřejnosti historii a také slávu brněnského sportu.  

A co vás na nové a velice zdařilé výstavě čeká? Čekat můžete například popisování historie brněnského sportu, a to od naprostých počátků až po současnost. Nyní máte možnost seznámit se i s těmi nejstaršími sporty, které se v Brně provozují, dokonce se seznámíte i s historií zdejšího Sokola. Zajímavou formou jsou také podány životopisy legend.  

Výstavu můžete vnímat všemi smysly, k vidění je totiž třeba staré sportovní náčiní nebo trofeje či další sportovní artefakty, které se s brněnským sportem pojí.