DRFG – lékárenství

Rozmanité aktivity Rusňákovy DRFG – lékárenství je jen třešnička na dortu

Investiční skupina Davida Rusňáka neustále rozšiřuje své portfolio. Věnuje se telekomunikacím, energetice, nemovitostem a financím. Aktuálně přibylo také zdravotnictví a síť lékáren Na zdraví. Podle Rudolfa Matějky, který se stará o chod lékárenské oblasti, se můžeme těšit také na produkty vlastní výroby.

Čemu se věnuje lékárenská síť DRFG?

Lékárenská síť DRFG Medical se soustředí především na zvyšování počtu lékáren. DRFG jich má aktuálně 15, ale jejich počet plánuje zvýšit na 25. Cílem je nabízet lékárenské služby všude, kde skupina nalezne vhodnou pobočku.

DRFG Medical se orientuje především na samoobslužný prodej, kvalitní lokalitu a velkou prodejní plochu. Podmínkou však není, aby fungovala ve velkém městě. Může se jednat o obec se spádem 3500 lidí. Více informací o DRFG Medical najdete zde: http://drfg-medical.cz/skupina-drfg/

Co je konkurenční výhodou lékáren Na zdraví?

Díky tomu, že je investiční skupina Davida Rusňáka velkým poskytovatelem služeb, může držet ve svých lékárnách Na zdraví větší množství léků. Oproti malým lékárnám, které si musí nechat zboží dovážet několikrát týdně, je to nesporná výhoda. Pacient, který si pro léky přijde, jistě ocení, že na ně nemusí čekat do druhého dne, jak to občas bývá v menších lékárnách.

Mezi další výhody patří konzultační služby, které síť Medical nabízí. Věnují se především obezitě, chronickým bolestem, poruchám spánku a problémům s trávením. Během konzultací nejsou nabízeny žádné produkty. O konzultace je obrovský zájem, školicí místnosti jsou většinou úplně plné.

Můžeme se těšit také na produkty vlastní výroby

DRFG Medical vyvíjí společně s Výzkumným ústavem potravinářským a Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze doplněk stravy na podporu hubnutí. Tento produkt bude zcela inovativní a unikátní. Celá produktová řada bude obsahovat 6 výrobků s různými příchutěmi. Společně s konzultacemi tak chce DRFG podpořit ty, kteří bojují se zdravotními problémy.

DRFG také spravuje fondy a dluhopisy

Své investice lze vložit do nemovitostního či energetického fondu DRFG. Energetický fond se zabývá investicemi do výroby elektrické energie z obnovitelných zdrojů a do infrastruktury v oblasti energetiky a komunikací v ČR.

Investiční skupina Davida Rusňáka spravuje také dluhopisy. Aktuálně nabízí Dluhopisy DRFG a nákup komerčních nemovitostí DRFG Real Estate.

Další články na téma: David Rusňák