Czech Badminton Open

Czech Badminton Open opět v Brně! Kdy se koná?

Badminton se dnes řadí k čím dál populárnějším sportům, které dnes vykonává řada z nás. Není se čemu divit, jedná se o sport, který lze hrát odpočinkově, ale také i náročně. Navíc při něm strávíme hodně času se svými blízkými – tedy většinou buď s kamarádkou, nebo s přítelem. Jedná se totiž samozřejmě o kolektivní sport. Mimo to se při něm poměrně zvyšuje kondička a hlavně se taky i poměrně hubne.

Nicméně je nutné poznamenat, že se v tomto sportu hrají čím dál častěji i nejrůznější šampionáty a další jiná podobná mistrovská celosvětová utkání. Jedno takové dokonce proběhne i v Brně, a tak se město konečně bude moct radovat z celosvětové návštěvy. To se Brnu jen tak nestává a právě po tomto Brno dočista touží!

Czech Badminton Open se blíží! Od kdy se koná, do kdy se koná, kde se koná? A kdo vlastně přijede?

V Brně se právě díky pořádání soutěže Czech Badminton Open setká zhruba čtyři sta padesát nejlepších českých, ale také i světových badmintonových hráčů, kteří se zde utkají na turnaji LINING Czech Badminton Open. Tato celosvětová soutěž se koná od 27.září 2017 a končit bude o tři dny později, tedy třicátého září. Buďte proto i vy v centru dění a navštivte v těchto dnes Sportovní halu Vodova v časech od jedenácti hodin dopoledne do šesti hodin odpoledne.

Neseďte v hospodě či v kavárně, ale zažijte to naživo!

Badminton je pro Brno poměrně srdcový sport. Právě badmintonových sportovišť je dnes v Brně naprosté mraky. Není se čemu divit, když se právě tento turnaj koná právě zde. Nicméně neseďte tedy jenom u kávy nebo u piva a nesledujte toto utkání v televizi, když právě vy můžete být u toho. Je načase, abyste všem hráčům ze zahraničí ukázali, že Brno je to nejlepší místo k životu – běžte je povzbudit a poté si s nimi zajděte do nějaké skvělé vyhlášené hospody.