Instagram roku 2017

Známe nositele ceny Instagram roku 2017!

V sobotu 18. 11. 2017 jste mohli sledovat úspěchy „obyčejných“ lidí, kteří začali své životy, vášně, koníčky nebo humor, sdílet na internetu. Dali kus sebe celému světu. Anketa Czech Blog Awards 2017 poskytla fanouškům, českých blogerů rozhodnout o tom, kdo je ten nejlepší v různých kategoriích.

Kategorie Instagram roku 2017

Instagram je dnes velice rozšířená sociální síť. Jde o místo, kde můžete sdílet fotky a videa ze svého života, máte tak možnost dávat echo o tom, co obyčejně děláte, či své příspěvky zaměřit na určitý směr, určitou skupinu lidí. Je jen na vás, jak se na Instagramu chcete prezentovat. Nezapomínejte ovšem, že je to brána do světa, kterou jen tak nezavřete a váš vložený obsah ze světa jen tak nezmizí. Ani po kliknutí na tlačítko odstranit.

Znáte nominované?

Nominování v kategorii Insagram roku 2017 byly i slavné osobnosti, které můžeme vídat v rádiích a televizích.

Kdo zářil v kategorii Instagram roku?

Kategorii zcela ovládla osobitá, usměvavá herečka a čerstvá maminka Nikol Štibrová. Její „soupeři“ byli kromě kolegů z branže také zkušení blogeři, Nikol se však nenechala touto skutečností zastrašit. Získala ocenění Nejlepší Instagram roku 2017 a svou trofejí se chlubí, kde jinde než na Instagramu.

Ve svých příspěvcích vsází na humor. Umí s lehkostí a bezokolků zesměšnit sebe, mateřství a někdy neváhá a potrápí i své kolegy. Jde vidět, že Nikol v tom umí chodit, díky svému vtipu si získala mnoho fanoušků, kteří ji v anketě neváhali podpořit. Však už jim také Nikol stihla na svém profilu poděkovat. Opět osobitě a vtipně tak jak to umí nejlépe. K její popularitě také přispěl vtipný pořad 3v1, který natáčí spolu s  Veronikou Arichtevou a Martinou Pártlovou.