Zatančete si na novém tanečním parketu u Anthroposu

Zatančete si na novém tanečním parketu u Anthroposu

Milujete tanec? Pak pravděpodobně chodíte do tanečních kurzů nebo vyhledáváte místa, kde si můžete zatančit, aniž by se jednalo o sportovní halu, kde se koná ples nebo jiná společenská akce. Pokud skutečně vyhledáváte místa, na nichž si můžete zatančit, uděláme vám radost – nově si totiž můžete zatančit v Brně, a to na novém tanečním parketu, který najdete u Anthroposu. Právě tento nový taneční parket mohou využívat i běžní občané, prostor je dostupný od začátku letošního léta. A jelikož zde funguje i elektřina, můžete tančit do pozdních nočních hodin.  

Tančírnou v parku je drobný altánek, který je jedním z vítězných projektů prvního ročního participovaného projektu Dáme na vás. Navrhovatelkou je žena, která přišla s nápadem vykouzlit v parku místo, kde budou moct chodit nejen tanečníci, ale také umělci nebo účastníci kulturních či sportovních aktivit.  

Altánek je tedy brán jako prostor pro kulturně-vzdělávací události. Mohou se zde pořádat literární večery, diskuze, také divadelní představení nebo lekce tance.