Co se bude konat v Brně

Co se bude konat v Brně během září?

Brno je dnes jedno z nejkrásnějších měst celé České republiky. Je to také druhé největší město v České republice a na Moravě je to největší. Možná už díky těmto údajům se Brno snaží, aby zde bylo stále co dělat. Obyvatelé Brna se rozhodně nesmí nudit, a tak se město rozhoduje neustále podnikat různé akce, během kterých sem budou lidé jezdit čím dál častěji.

Léto v létě patřilo k těm nejvydařenějším doposud, protože bylo plné nejrůznějších festivalů, které se konaly už od poloviny června. Je však nutné poznamenat, že srpnem to zdaleka nekončí. Brno má pro nás nachystáno řadu dalších atrakcí, které se budou konat během září. Na co se můžeme těšit?

Pro děti se chystá tábor!

Od osmadvacátého srpna do prvního září můžete děti poslat ještě na takový rychlo tábor. Bude se jednat o tábor pro děti od šesti do dvanácti let, které se chtějí naučit bruslit – samozřejmě na in-linech. Právě pro ně je tento Příměstský in-line tábor jako stvořený. Pořádá ho HUDY lezecká stěna Brno a hlavní lekce na in-linech probíhají od půl osmé ráno do půl páté večer.

V tom samém časovém rozpětí se děti mohou těšit ještě na ukončovací prázdninový Artcamp, který je určen pro děti od pěti do dvanácti let. Jmenuje se „Se sluníčkem za uměním“ a v dětech probudí n nadšení pro tvorbu jako takovou.

Poznejte Magický Himálaj!

Jako další, co se pro vás v Brně chystá, je unikátní výstava zážitků nazvaná „Magický Himálaj“. Jedná se o unikátní výstavu, která se označuje za největší autorskou výstavu svého druhu ve střední Evropě. Koná se v Technickém muzeu v Brně a koná se od prvního září až do třicátého září.

Ve stejném časovém rozmezí se koná i výstava Devatero pohádek Karla Čapka. Jedná se o velice zábavnou a komunikující výstavu nejen pro děti, ale také i pro dospělé. Koná se tedy od začátku do konce září a to na Státním hradu Veveří.