Co se v Brně chystá

Co se v Brně chystá do konce prázdnin?

Léto se už pomalu blíží ke konci – ovšem do konce ještě nějaký ten čas zbývá. Měli bychom se tedy snažit, ať zbytek prázdnin prožijeme naprosto maximálně. Například město Brno si pro nás ještě stále nachystalo řadu akcí a událostí, které rozhodně stojí za to. Ostatně letošní léto bylo v Brně naprosto jiné než obvykle – bylo plné festivalů a akcí, které probíhaly třeba už od poloviny června a až do konce září. Přišel si tak každý na své a zdaleka tyto akce ještě nekončí!

Doposud jsme si mohli užít hlavně již zmiňované festivaly, ale nyní nás čekají i jiné skvělé akce. Většinou se pro ně nadchnou děti, ale na některé si přijdou i dospělí. Na co se tedy ještě do konce prázdnin můžeme v Brně těšit?

Otevře se nová expozice v zoo!

Zoologická zahrada je dnes velice populární a je to nejen oblíbené místo pro děti, ale v poslední době je zoo populární i u zamilovaných párů, které touží po hezké procházce. Pakliže jste ještě nebyli v té brněnské zoo, pak tam rozhodně musíte zavítat nyní, a to nejen kvůli tomu, že se jedná o jednu z největších zoologických zahrad v České republice. Chystá se totiž velká věc – lvi se znovu vrátí do zdejší zoo! Od šestadvacátého srpna do konce roku bude otevřená nová expozice, která předvede lvy konžské.

A je tu něco i pro sportovce!

Šestadvacátého srpna se taky chystá něco pro sportovce – v Driving range Žabovřesky jsou dny otevřených dveří, což znamená, že si můžete přijít vyzkoušet golf s trenérem a to zcela zdarma! Kdo by takové šance nevyužil? Je však nutné poznamenat, že se jedná o časově omezenou akci – koná se to od deseti hodin ráno do dvou hodin odpoledne.

Mimo to ve stejný den se koná v Ateliéru malujemespolu.cz i kurzu suchého pastelu, kde se tak můžete naučit pracovat s tímto médiem, naučíte se hrát si se zářivými barvami a taky docílíte sametového vzhledu. Kurz se koná od deseti do čtyř hodin odpoledne.