pronájem nemovitostí Praha 20

Prodej a pronájem nemovitostí Praha 20

Územní část Prahy 20 nabízí především v oblasti Horní Počernice krásné stavby a oblast pro bydlení, kde se nachází nejen luxusní vily a rodinné domy na pronájem a prodej. Zejména je to i velmi dobře situované místo vhodné pro podnikání na vyhledávaných adresách.

V Praze se nachází většina strategických zajímavostí, které může Praha nabídnout. Karlův most, Petřínská rozhledna, Pražská orloj, Prašná brána, Pražský hrad, Mucha Museum, Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, ul. Na Příkopě, ul. Pařížská a další. Realitní kanceláře dále nabízejí předprodej a prodej velmi vyhledávaných nízkoenergetických bytových jednotek, stejně jako exkluzivních bytů v historickém centru Prahy nebo unikátní a luxusní nemovitosti. Z bohaté nabídky si vybere každý, kdo touží po krásném bydlení nebo hledá prostory pro reprezentativní kanceláře v centru Prahy.

Prodej i pronájem nemovitostí

Nové Developerské projekty v lokalitě Praha 20 nabízejí nové jedinečné koncepty luxusního bydlení v oblasti Horní Počernice. K nejzajímavějším místům patří areál Chvalského zámku, zámek Čertousy, brána u základní školy Stoliňská, kaplička sv. Václava nebo výklenková kaplička Panny Marie. Lze také získat jedinečné a osobité bydlení v krásné lokalitě v jádru historické Prahy na Starém Městě, v oblasti lemované ulicemi jako Pařížská, Dlouhá, Kozí nebo Bílkova.

Luxusní nemovitosti jsou v nabídce nejen ke koupi, ale i k pronájmu. Můžete si prohlédnout širokou škálu možností v široké databázi na pronájem bytů a pronájem rodinných domů. Pro investory a podnikatele je v databázi realitních kanceláří spousta lukrativních obchodních prostor a pronájem kanceláří, které se nacházejí na těch nejžádanějších adresách, například na Florentinu nebo v blízkosti Václavského náměstí. V oblasti Praha 20 lze získat prostory v oblasti Černý most nebo na ulicích jako je Bojanovská, Třebešovská, Chvalkovická, Bystrá, U Úlů, Do Čertous a další.