DRFG uspořádala další firemní den v Brně

DRFG uspořádala další firemní den v Brně

Dvě stovky investičních konzultantů finanční skupiny DRFG se sešly na začátku dubna v moravské metropoli v hotelu Courtyard. Na firemním dni, který DRFG Davida Rusňáka pořádá pravidelně po třech měsících, se zaměstnancům prezentovaly novinky ve skupině. Kvartální setkání slouží také k prohlubování znalostí účastníků na poli finančnictví. Obchodní ředitel DRFG Finance Petr Válek v úvodu představil nejlepší obchodníky přechozího čtvrtletí. Majoritní akcionář skupiny David Rusňák pak mluvil o změnách ve vedení a představenstvu, oficiálně pak představil Pavla Vyhnálka a Pavla Fráňu, nové akcionáře ve skupině. Ti pak společně prezentovali plánovanou strategii DRFG pro letošní a příští rok.

O ekonomickém vývoji a blížící se krizi mluvil hlavní ekonom CZECH FUND Lukáš Kovanda a dopolední blok uzavřeli ředitelé jednotlivých divizí. Novinky v nemovitostní divizi prezentoval Patrika Tuza, po něm mluvil Roman Řezníček o telekomunikacích, Juraj Černička zase mluvil o podílových fondech pod značkou CZECH FUND a debatu uzavřel ředitel finanční divize Břetislav Hrabě, který mluvil také o dluhopisech. Program pokračoval diskuzí, kdy pánové odpovídali na otázky z publika.

Konzultanti DRFG už vědí, jak o fondech mluvit s klienty

Po obědě prezentoval novinky za marketingovou sekci její ředitel Tomáš Kreisler. Tématem byla především spolupráce s tenistkou Karolínou Plíškovou nebo s hokejovou Kometou Brno. Speciálním hostem firemního dne byl Martin Dočekal, šéfredaktor magazínu Poradenství a Finance. Ten publiku prezentoval svůj na současný poradenský trh. Program pak zakončil analytik Comsense Analytics Ondřej Záruba, který finančním konzultantům DRFG kromě novinek na kapitálových a nemovitostních trzích, také učil správné argumentaci na téma investičních fondů.