david rusnak

Divize Rusňákovy DRFG Real Estate a její růst

Úspěšný podnikatel, vizionář a zakladatel investiční skupiny DRFG David Rusňák investuje do realitního fondu a chystá se jeho na další růst. Nový systém BIM – Building Information Modeling fungující v 3D prostředí promítá veškeré profese současně v jednom modelu. Nemalá finanční investice do licencí, modernizace hardwaru i řady školení se společnosti DRFG vyplatí, otevírá jim totiž dveře k větším projektům. Na prvních projektech už společnost software využila. Jeden je pro externího zákazníka ve Znojmě a další projekt se týká portfolia DRFG Real Estate. Jde o rekonstrukci a dostavbu areálu ProStorage v Praze. Software je jako velmi výkonné letadlo, které rychle vzlétne vstříc novým úspěchům. David Rusňák si přesně uvědomuje, co dělá a jeho fondu se bude jistě dařit, stejně jako se daří jeho dluhopisům. O tom svědčí i mnohé diskuze a recenze, kde jsou klienti spokojení.

Společnost DRFG

Společnost DRFG zakoupila 4 domy na hlavní pěší zóně v Lannově ulici uprostřed Českých Budějovic s renomovanými nájemci. Vzniknou zde v horních patrech budovy byty a kanceláře. Díky mnoha e-shopům bude společnost rozvíjet i investice do logistiky a dopravy, kterou internetové obchody potřebují. Bude odkupovat velké logistické areály ve středních a západních Čechách. Dohromady bylo v loni spravováno portfolio s celkovou hodnotou přes 2,2 miliardy korun a v tomto roce bude investice minimálně ve výši 2,5 miliardy korun.

Formy spolupráce

Divize DRFG Real Estate a jeho nemovitostní fond měla v loňském roce nejlepší výsledky ze všech srovnatelných fondů na českém trhu s výnosem 5,04 %. DRFG Real Estate navázala novou spolupráci s etablovanou společností OKIN Facility a.s. spravující portfolio mnoha velkým hráčům na našem trhu s nemovitostmi. Investiční skupina DRFG dále zahájila spolupráci i s investiční skupinou Natland kvůli posílení kapitálu. Došlo k založení společné skupiny s názvem Czech Private Capital. Společnost DRFG Real Estate bude do budoucna řídit investice, spravovat objekty a rozšiřovat nemovitostní fond.

 

Další články na téma: David Rusňák