Brno láká na nejhnusnější místa

Brno láká na nejhnusnější místa

Turisté díky rozvolnění zase začínají opouštět své domovy a chystají se prozkoumat každý kousek České republiky. Zatímco někteří se vydávají do Prahy, jiní se vydávají na druhý konec republiky do Brna, které láká na nejhnusnější místa. Člověk by řekl, že se města budou chlubit pouze tím krásným, ovšem Brno to vzalo za druhý konec a láká naopak na to nejošklivější, co se v něm nachází.  

Důvodem toho je zvýšení povědomí i o těch neméně hezkých stránkách moravské metropole. Každým rokem se sem sjíždí turisté za krásnou prvorepublikovou vilou nebo za spletitými chodbami brněnského podzemí, ovšem na posprejované nádraží nezavítá už nikdo.  

Pokud i vy chcete poznat to nejhnusnější, co Brno nabízí, nově se lze účastnit komentované prohlídky, kterou má ve své nabídce turistické informační centrum. Procházka vede nejhoršími místy, jež byly paradoxně vybrány za pouhých deset minut, jak tedy tvrdí sám průvodce. Trasa vede Zvonařkou, Plotní a Trnitou ulicí, dále po Římském náměstí a Františkánskou ulicí.