DRFG

Brněnská hokejová Kometa úspěšně spolupracuje se skupinou DRFG Davida Rusňáka

Spolupráce mezi hokejovým klubem a investiční skupinou? Funguje to, a to nadmíru skvěle – na ledové ploše i mimo ni! Skupinu DRFG Davida Rusňáka pojí s brněnskou Kometou podobné cíle, tah na branku a láska k Brnu. To je základními stavebními kameny jejich, dalo by se říci, “rodinné” spolupráce. Spojení DRFG a Komety přináší své ovoce. Klub se posouvá neustále kupředu a je tomu tak i díky zbrusu nové značce investičních fondů CZECH FUND, která je jeho generálním partnerem. Spolupráce Komety a DRFG ovšem jde i za hranice investic a sportu. V rámci regionu společně pomáhají potřebným.

Brněnská hokejová Kometa je zcela bez diskuse legendární. Vznikl o ní dokonce i filmový dokument s názvem “Z nebe do pekla a zpět”, který mapuje pestrou historii týmu, která sahá až do roku 1953. Kometu potkala celá řada vzestupů a pádů, ale i přesto se nikdy nevzdala. Získala celkem třináct titulů a je tak nejúspěšnějším hokejovým týmem v rámci ligy. V letech 2017 a 2018 Kometa získala vysněný extraligový titul.

Kometa a DRFG společně pomáhají potřebným

Investiční skupina Davida Rusňáka společně s Kometou propojila umění ve veřejném prostoru s dobročinnou akcí. V brněnské České ulici jste tak mohli vidět spoustu zavěšených barevných deštníků. Ty byly podepsané hokejisty z Komety a následně putovaly do dražby. Za tímto barevným projektem můžete najít pomoc pro děti s mentálním postižením a autismem. Z dražby se podařilo získat více než 67 tisíc korun.

Ve vzájemné spolupráci mají obě strany zájem pokračovat i v budoucnu. Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka nevěnuje energii pouze svým aktivitám na poli podílových fondů a dluhopisů, ale snaží se zlepšit životní úroveň napříč regiony, ve kterých podnikatelsky působí.

Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.