Běžecká termínovka

Běžecká termínovka

Pro všechny nadšence, sportovce ale i milovníky tohoto nádherného sportu zde máme několik pozvánek na běžecké závody v Brně i jeho okolí.

Innogy Winter Run

Hned 20. 1. 2018 se uskuteční v brněnském Komárově pravý zimní běh. Vybrat si můžete ze dvou okruhů, jednoho 4 a druhého 8 km. Start závodu je ve 12 hodin. V každé, z 22 kategorií budou vyhlášeni tři vítězové. Zasoutěžit si mohou i děti,

Masaryk run

Prvního dubna se pak uskuteční závod s názvem Masaryk run. Ten je v Brně již tradiční, poběží se totiž již po páté, a to 1. 4. 2018. Závodníci si vyzkouší trať Masarykova okruhu, kterou v hlavním závodě poběží dvakrát. Vítězem minulých klání se stal český běžec Robert Míč, který 10,4 km dlouhý okruh zaběhl v čase 33:58 minut. V hlavním závodě v loňském roce startovalo celkem 1127 soutěžících.

Craft Brněnský půlmaratón

Tento závod určitě potěší všechny milovníky trochu delších tratí. Konat se bude 22. dubna 2018. Délka hlavní tratě je 21,1 km a 10,5 km. Závod se běží v centru města, takže si kromě běhu můžete užívat i krásy této Jihomoravské metropole. Tento závod se v Brně uskuteční již počtvrté. Posledním ženskou vítězkyní byla Szabo Tunde, která delší trať zdolala za 1:18:32.