Léto v centru

Až do konce srpna si užijte Léto v centru!

Každé město by se mělo snažit, aby se v něm lidé nenudili. Mělo by se tedy snažit neustále vymýšlet program, který by se obyvatelům města líbil natolik, že by byli přesvědčeni o tom, že žijí v tom správném, pro ně vhodném městě. Město Brno se o to rozhodně snaží. Hlavně během letošního roku se město rozhodlo, že učiní tento rok naprosto nezapomenutelný – tedy hlavně letošní léto. Uspořádalo obrovský festival, který se jmenuje „Léto v centru“.

Dny plné hudby!

Pakliže milujete hudbu, pak je aktuální dění v Brně pro vás to pravé. Přijdou si na své nejen milovníci vážné hudby nebo toho komornějšího jazzu, ale osloveni budou jistě i mladší generace nebo milovníci aktuální hudební scény. Dokonce si i děti přijdou na své.

Jedná se o velký letní festival, kdy takřka celý den během celých prázdnin byla na programu hudba. Jelikož však léto ještě nekončí a nějaký ten čas do konce prázdnin ještě zbývá, užijte si poslední letní dny plné hudby. Je pro vás stále ještě přichystán bohatý program, který se rozhodně zařadí mezi nezapomenutelné.

Celé Brno zasvěceno tomuto festivalu!

Je až neskutečné, kolik míst v Brně se do tohoto festivalu zapojilo. Jedná se například o nádvoří Staré radnice, kde proběhne či proběhl program. Největší taháky jsme letos mohli vidět (nebo ještě uvidíme) na letní scéně Meeting Brno Point pod lešením na Moravské náměstí. Hned ze začátku jsme si mohli užít například brněnskou legendu Progres 2 a konec června završila skvělá kapela The Weathermakers.

Vystoupili samozřejmě i jiní hudebníci, ovšem mimo hudbu jsme mohli zažít i unikátní akci Mototechna Pup Up Store, kdy se Moravské náměstí proměnilo v obrovský autosalon zánovních automobilů.

Nicméně během tohoto festivalu si na své přišli i milovníci vážnější hudby. Komornější hudba také zůstává na programu a většinou se bude odehrávat (nebo se odehrávala) na nádvoří Staré radnice.