české Miss bude letos v Brně

Vyhlašování české Miss bude letos v Brně!

Pokud se zeptáte malých dívek, čím by se chtěly stát, až budou velké, pak většinou je odpovědí princezna nebo modelka. Pokud nebudeme mít štěstí na prince jako Kate Middleton, pak nám nezbývá nic jiného, než se dát právě na modeling. A že tou modelkou opravdu můžeme být! Jenom to chce vydržet v tomto krásném snu a zúčastnit se potom soutěže České Miss.

Samozřejmě takových způsobů, jak se stát modelkou, je mnoho. Většinou se slečny dostaví jenom na nějaký fotocasting, kde učarují fotografovi. Mnohdy se přihlásí jenom do nějaké soutěže, v dalších případech se například poštěstí a pošlou fotografii nějaké skvělé fotografické agentuře, které se zalíbí. Ale jestliže modelingem chcete zlepšit svět, pak byste rozhodně měli zkusit soutěž Miss České republiky, protože i když tato soutěž rok od roku upadá, stejně má ještě dostatečně vlivné místo ve světovém měřítku.

Letošní roční této České Miss není nikde nějak propagovaný, protože už tato soutěž poměrně upadá a byly tam nějaké problémy kolem tohoto dění – navíc některá slečna odstoupila, a tak kdo ví, jestli se vůbec bude v televizi tento slavnostní vyhlašovací galavečer promítat, ale asi ne. Ovšem samozřejmě k slavnostnímu vyhlašování dojde – a to tentokrát v Brně.

Kde se tedy bude konkrétně vyhlašovat?

Finálový galavečer Česká Miss 2017 proběhne konkrétně v brněnské DRFG Aréně, a to konkrétně 23. září. Bude právě tady tedy zvolena nejkrásnější dívka z České republiky. Finalistky už dokonce byly přijaty i na Nové radnici, a to primátorem Petrem Vokřálem.

Více informací o soutěži:

Co se týče soutěže Česká Miss – jedná se o národní soutěž krásy, kdy se v ní představí nejen krásné, ale také i talentované slečny, které touží alespoň nějak v budoucnu změnit svět. Vítězky pak budou reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích krásy, a to konkrétně v soutěších Miss Universe, Miss Earth a také Miss Supranational.

Pokud by vás zajímalo více informací, pak vše potřebné najdete na internetové stránce www.ceskamiss.cz