územní pracoviště

Územní pracoviště pro Jihomoravský kraj se přesunulo – kam?

Pokud žijete v Brně, pak využíváte jistě zdejších služeb. Například nejčastěji chodíte do zdejších potravin, také chodíte na poštu, kde jsou stále šílené fronty, protože zkrátka v Brně žije šílené množství lidí. Ovšem také musíte myslet i na kadeřníka, manikérku a další podobné služby, které se zde pohybují trochu v jiných cenových relacích, než jste zvyklí například z vesnice.

Nicméně je nutné podotknout, že jednou za čas musíte zamířit třeba i na nějaký úřad nebo na podobnou instituci. Většinou se tak musíte nejdříve informovat o tom, kde se daný úřad nachází, protože nechcete v Brně zabloudit. Mnohdy vás překvapí, že se nějaký úřad nachází tak blízko! Jindy však litujete toho, že nebydlíte přece trochu blíže, ale nedá se nic dělat. Ještěže je alespoň ta hromadná doprava ve velkých městech tak skvěle propojena, že jste všude za pár minut!

I když jdete na úřad, který moc dobře znáte a už jste na něm několikrát byli, stejně se na ten internet raději podívejte. Internetové vyhledávání vám zabere minimálně času. Mnohdy se totiž stane, že se úřad přestěhoval, tudíž pokud se nepodíváte na internet, pojedete třeba půl hodiny či více zbytečně. A na to rozhodně nemáte čas, že ano?

Jaké změny se teď v Brně staly?

Tak například pokud byste museli jít na územní pracoviště v Brně, pak ho už nenajdete tam, kde bývalo. Od konce září totiž bylo přesunuto. Jedná se o Územní pracoviště Brno III Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj, které se přestěhovalo do nové budovy. Tu dneska najdete na adrese Šumavská 35 v Brně.

Byla zkrácena i doma

Že se něco děje jste mohli poznat i z toho, že byla zkrácena i doba předtím, než se Územní pracoviště přestěhovalo na jinou adresu. Úřední hodiny totiž najednou byly jenom do dvanácté hodiny dopoledne. Navíc dva dny před stěhováním bylo územní pracoviště naprosto telefonicky nedostupné.