David Rusňák

David Rusňák a Nadace DRFG

Investiční skupinu DRFG založil úspěšný brněnský podnikatel, patriot a vizionář David Rusňák už v roce 2011. Od té doby společnost stále stoupá vzhůru jako letadlo. Velmi žádané jsou dluhopisy, na které jsou skvělé recenze. Od samotného vzniku investiční skupiny DRFG se David Rusňák a jeho kolegové snaží i pomáhat. Společnost podporuje řadu sociálních, kulturních a sportovních projektů. Podnikání tedy není jen o byznyse, ale nabízí i přidanou hodnotu, lidskou stránku a mnohem širší společenský rozměr. Podpůrné aktivity sjednotila a mezinárodně ukotvila Nadace DRFG. Na palubě je bez diskuze dobrá parta lidí. Více na webu www.drfg-nadace.cz

Všechno začíná setkáním

Všechno začíná setkáním a lidem z nadace je jasné, že toho mohou společně dokázat mnohem víc. Nadace DRFG je otevřená pro všechny, kdo chtějí pomáhat rozvoji regionu. Setkání je základní metodou rozvoje, osobního i společenského růstu. Nadace podporujeme festival Meeting Brno inspirovaný festivalem přátelství mezi národy Meeting Rimini. Přivádí na Moravu výrazné osobnosti a rozvíjí vzájemné porozumění. Mnohé recenze a diskuze tuto akci ocenili. Prostřednictvím Nadace DRFG vstupuje do ČR i mezinárodní asociace Compagnia delle opere sdružující přes 35 000 komerčních a neziskových společností z 19 zemí a 5 kontinentů.

Parta regionálních patriotů

DRFG má partu lidí, kteří cítí své pevné kořeny na Moravě a současně jsou otevřeni Evropě i celému světu. Investiční skupina vychází z Moravy, vyzvedává její slavnou minulost, tradice a velký potenciál. O rozvoj Moravy jde především. Tato parta lidí nedává jen peníze, ale pomáhá i vlastními kompetencemi. Upřednostňují trvalejší partnerství, snaží se o pozvednutí finanční gramotnosti, třeba skrze společnost Yourchance.cz u dětí ve školách, anebo v dětských domovech. Společnost DRFG investuje v oborech, kterým dobře rozumím, v lokalitách, které jsou jí kulturně i geograficky blízké a do projektů, kde lze získat významný rozhodovací podíl. Preferuje investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací.

 

Další články na téma: DRFG a David Rusňák