Hudba umí celkový dojem ještě zlepšit

Hudba umí celkový dojem ještě zlepšit

Hudbu posloucháme v autě, v práci, často i doma. Dále je součástí řady událostí. Mít na oslavě narozenin nebo na svatebním večírku vlastní ohňostroj, to je opravdu velká paráda! Je mylné se domnívat, že zábavní pyrotechnika má své místo pouze při oslavách nového roku nebo při podobných událostech. I když vznikla proto, aby se zahnali zlí novoroční duchové, dnes se jedná o oblíbený prvek na mnoha slavnostních událostech. Když se k němu navíc přidá ta správná hudba, je zážitek z něj povýšen na zcela jinou úroveň.

Hudba obecně dodává všemu jakési grády. Aby sledování ohňostroje nebylo nezáživné, ale naopak obrovským zážitkem, přidejte k němu oblíbené skladby. Jenže podle čeho tu pravou hudbu vybrat?

Pro koho ohňostroj je?

Ať už se jedná o narozeninovou oslavu nebo oslavu výročí, vždycky budou středem pozornosti jeden či dva lidé. A pro ně bude ohňostroj určen. Od jejich věku se odrazte při výběru vhodné muziky. Zatímco lidé narození v osmdesátých, devadesátých letech upřednostňují klasiku a s Katy Perry je zrovna neoslníte, u mladších ročníků je to přesně naopak.

Pokud však oslavence znáte, pravděpodobně dokážete vyjmenovat jejich nejoblíbenější písničky. Nebo se pleteme?

Důvod oslavy taky pomůže

Co při výběru hudby je také obrovským pomocníkem je důvod, proč se lidé společně sešli. Za jakých účelem se oslava pořádá? Jedná se o svatbu nebo o výročí dlouholetého soužití? Nebo je to oslava narozenin?

Zatímco svatba se má nést v romantickém duchu (čili v takovém duchu volte i hudbu), oslavy narozenin může protkat nějaká skvělá rychlá pecka. 

Jaký typ ohňostroje bude vypouštěn k nebi?

Rozhodující je však samozřejmě i typ ohňostroje. Bude se jednat o velký narozeninový ohňostroj o několika desítkách ran nebo se spíše bude jednat o působivou, leč tišší fontánu, která zpestří romantické svatební fotografie?