Festival sportu

Festival sportu, tance a zábavy se nepřetržitě blíží!

Do Brna se nejezdí jenom za kulturou, ale hlavně za různými akcemi, které se zde pořádají. Přece jenom Brno jako město, které je denně navštěvováno řadou turistů a do něhož se každým rokem sjíždí obrovské množství lidí nejen za prací, ale také studiem, má na svých bedrech jistou zodpovědnost, která se týká hlavně toho, že lidé musí vědět, co v Brně dělat. A tak se tedy pořádají nejrůznější nejen kulturní, ale také hudební nebo sportovní akce, kde si každý přijde na své.

Jednou takovou akcí je oblíbený festival Life!, který aktuálně míří na Brněnské výstaviště. Sice to nebude hned, ale je nutné se na tuto báječnou a hlavně velkou akci připravit. Už nyní je nutné to, aby lidé o této akci věděli, protože toto si rozhodně nesmí nechat ujít!

Co vás čeká?

Festival Life! je festival, který je plný sportu, zábavy a hlavně tance. Konkrétně v sobě obsahuje sekce SPORT Life!, DANCE Life!, IN-JOY Life!, YOU2BER Life! a letos taky i Life! STYLE. Přijdou si tak na své nejen milovníci tance a online videí, ale také i sportovci, kteří si zde budou moct vyzkoušet tradiční, ale taky i netradiční sporty. Samozřejmě tu na vás budou čekat i slibné soutěže plné odměn a taky i různé workshopy, abyste si z tohoto brněnského festivalu něco odnesli.

Teenageři ocení setkání s youtubery, které jistě sledují na internetových stránkách. Vytížené tatínky zaujme herna a maminky budou v sekci Life! STYLE hýčkány rukama profesionálů.

Kdy tento festival vypukne?

Těšit se na tento festival můžete v polovině listopadu letošního roku, konkrétně bude trvat od 10. – 12. listopadu. Uskuteční se na Brněnském výstavišti, kde se ostatně ty nejlepší a taky hlavně největší akce konají.

Sice je to ještě za pár měsíců, ale jelikož je tu už podzim po krásném, slunném a horkém létě, pak je nutné zmínit podzimní akce, na které se můžeme v tomto druhém největším městě České republiky těšit. A tento festival je rozhodně tou nejlepší podzimní akcí vůbec!